Láska, něco nové.

9. ledna 2013 v 15:00 | bluestyle |  Články
Tákže, dneska jsem se rozhodla napsat článek o tom, jak jsem se zamilovala, jak se to stalo a tak..
Doufám, že vás to bude bavit :)

Není to tak obvyklé. Je to teda úplně NEOBVYKLÉ. To bych samozřejmě zase nebyla já, kdybych měla něco stejné jako ostatní.. :D

Seznámili jsme se na jedné hře, to už je fuk, každopádně nebýt jí, tak nevím kdo to je..
Jmenuje se Pepík.. :D Někdo si řekne ''Jééé..'' Někdo ''Ježíš, co to má být?!''
Nezajímá mě to. Je to Josef, tak Pepíkem zůstane. :P

Jak dlouho se známe?
Týjo, je to cca. 2 roky? Tak něco, možná trošku míň.. ;)

Kolik mu je?
Je mu 18.

Kde bydlí?
Kousek od Ostravy. (No myslím, netřeba dál něco zveřejňovat. :D)

Byli jsme už venku a tak vám popíšu co, kdy, kde, jak, proč.. :D

No bylo zrovna 29.prosince a šla jsem spát. Vždycky před spaním si každý den napíšem pár SMSek.. to jsem si už na to zvykla, tak ani tento den nebyl vyjímkou. Říkáme si prcek a prcek, takže mi napsal.. ''Pani prckova, co děláte na Silvestra..?'' Já jsem odpověděla že nevím a zetala jsem se ho proč.. Napsal mi, že by fakt nebyl rád,kdybych ho trávila sama. Mě to tak dojalo. Ano, i slza mi ukápla..) (Ale teď se nad tím usmívám..)

Napsal mi, že o svátcích uvažoval o tom, že bysme ho mohli strávit spolu, ale že to nevýjde kvůli tomu že jedou s kámošema na chatu (na kterou se domlouvali už v září - a to jsme ještě nevěděli co k sobě cítíme). Brala jsem to v pohodě.. ale pak mě napadl nápad..strašně jsem ho totiž chtěla vidět (byl to 1. venek s ním) a tak jsem nad tím uvažovala. Šli jsme do školy 3. a 2. jsem měla jet na intr, tak jsem mu napsala, co kdybychom to nechali na toho 2.)) Souhlasil, ale pak už jsme to nějak zakecali a v tomu tématu se dostali až 1. večer.

Už jsme se i domlouvali kde se sejdem, ale jelikož já moc ostravu neznám a vím kde je jenom námko, tak jsme se rozhodli že asi na tom námku.. (:DD) Pak jsme to o5 zakecali a narazili na to toho 2. - den odjezdu. Pořád se nemohl rozhodnout jestli půjdem nebo ne.. - byl nemocný. Tak už jsem si říkala že to už nikam nevede a tak jsem mu napsala ''Tak niam nepůjdem noo, uzdrav se'' to byla chvíle před tím, než jsem jela do Ostravy.

Pak mi asi v autě napsal, ale já si to přečetla na intru : ''Já byl ve sprše, promiň, já myslel že jdeme.. :D'' No to jsem byla fakt v koncích, myslela jsem že si ze mě dělá srandu jako skoro vždycky a pak jsem mu napsala.. Ty to myslíš vážně? :P Dyť už je pozdě.. (bylo kolem 17.h) a on nebydlí přímo v ostravě, tak chvilku trvá než se do Ovy dostane. Ale on mi napsal no nikdy není pozdě a tak jsme se domluvili, že teda jdem a tak jsem byla šťastná. :')) OJOJ.... tolik nervů to stálo, ale vůbec toho nelituju :)

Dneska jdem znova, ale tentokrát venku nebudem, jdem do čajky, tak se těším ještě víc než předtím :*Člověk asi jednou musí být uplně sám, aby všechno pochopil.

Máte taky kluka/holku? Popřídě mě zajímá jak dlouho. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.