Nenávist.

8. ledna 2013 v 15:30 | bluestyle |  Články
Tento nápad na článek, mě napadl v tu chvíli, když se na mě doslova vysrala (omlouvám se) kamarádka.

Teďka už to není kamarádka. Zkazila si to u mě. Proč? Chcete to? Máte to mít.

Zbývaly asi 2 dny do Silvestra a já pořád nevěděla, co budu dělat. To mi napsal ještě můj idol co budu dělat, ale já to nevěděla. Couž. On mi napsal, že bysme ho mohli strávit spolu a tak, ale že nebudem moc kvůli tomu, že jel s kamarády na chatu, na kterou se domlouvali již v září. Brala jsem to. Každý má svůj život ;).
Po několika hodinách jsem napsala Nikole (bývalé kamarádce), jestli někam nechce o Silvestru zajít. Napsala mi kladně, ale s podmínkou, že půjdeme jenom my 2. Souhlasila jsem.
Přišel den jako každý jiný - Silvestr. Strašně jsem se na ni těšila, protože jsme se předtím neviděly asi měsíc a půl. Ano, mrzelo mě to, ale já jinou možnost neměla, neměla jsem čas. Pořád jsem se točila v tématech Rodina, Svátky.. a pak další věc. Škola. To bylo pro mě hodně podstatné téma a pořád je tak aktuálně nudné. Ale nebudu se vyhýbat tématu.
Měly jsme se sejít v 8 večer na ''našem přechodu''. Zajímavé místo.. :D No couž.. Sešly jsme se tam, ale svoji dohodu nesplnila. Divila jsem se. Ale brala jsem to tak, zvláštně. Konečně jsem se jí chtěla svěřit s věcmi, které mě tak tížily, ale nebyl na to prostor, zvlášť když s náma šla, jak to říct, parta? Asi ano.
Jsem se jí zeptala, že dohoda neplatí? Ona mi jenom hnusně odfrkla, no asi ne, časy se mění. A já jí podrážděným tónem odpověděla: "Aha, tak ty ses taky pěkně změnila." Pak do mě začala doslova hustit a to mě pěkně vyvedlo z míry. Tohle jsem opravdu nechtěla. opravdu těžce jsme se pohádaly a mě to ještě mrzí, ale zároveň taky ne.
Nevím, co si mám o ní doteď myslet. Příjde mi teď strašně nafoukáná. A jestli to teďka čte, popravdě je mi to jedno. -.-''

Tak tohle byl můj příběh. Mrzí mě to doteď, ale už s tím nic nenadělám.
Jak řekla... Časy se mění.Tumblr_me9p6snqad1rlj63oo1_500_large
Usměj se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, ať nepozná jak moc tě to bolí..


Co vy? Máte nějaké zkušenosti s těmito věcmi? Zajímá mě váš příběh. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.