Ojoj?

21. ledna 2013 v 18:45 | bluestyle |  Články
Ojojoj, zdravím))

Moooc se omlouvám, že vůbec nestíhám na ten blog psát, ale ještě jsem nedostala ten noťas ... :/// Štve mě to jak peees.. :(( Ale nic nenadělám.. :( Taťka má nedávno koupený nový, ale jelikož mu na něm nejdou některé programy, které potřebuje do práce, tak mi řekl, že mi ho dá, až si koupí nějaký tablet nebo noťas..
Kouká všude možně, ale stejně si ještě nevybral, natož aby si nějaký koupil.. -.-'' :((. --> tak doufám, že už se nějak brzo rozhoupe a konečně mi ho už dá..

A další věc, co mi celkem brání je čas. za 1. mám strašně nabitý program ohledně školy, za 2. na intru jsou PC trošec pomalé, a za 3. když už se rozhoupu, tak mi do toho něco vleze, tak počítám že víckrát jako 2-3x za týden tady články nebudou.. Což mě celkem dost štve.. -.-' Ale jinak pohodaaa..

Řediteláky jsem totálně dokopčila a tu pololetku z matiky, kterou jsme psali v pátek, tak ta celkem ušla.

Jestli vás to tak moc zajímá tak.. :
Matematika - 2
ČJ - 3 --> učila jsem se na to jak ***** a stejně to nemělo moc velký význam.. -.-''
ZAZ = základy zahradnictví - 3
ZAM = zahradnická mechanizace - 3
Biologie - 3
Němčina - 2
z ICT (počítače) - z teoretické mám 2 a z praktické ještě nevím..)
AJ - ještě netuším - neměli jsme dlouho učitelku ... -.-'' štve mě to.. (počítám tak za 1, nejhůř 2 :P)

A praxe.. to není předmět, ale do klasifikace se počítá, tak jsem z těch zkoušek dovednosti dostala 2-jku..

No, takže to jsou mé ''překrásné známky'' a doufám že už teďka bude z tou školou trošku volnější.. :/ Ty 2 týdny plné strachu, stresu a učení mi teda opravdu nedělaly dobře, ale už je po nic.. Příští pololetí mě čeká to stejné, néééééééé!!
Joo a ještě jsem se dívala, co mi asi výjde na pololetí a vypadá to na 2 trojky, pokud si nepokazím ve čtvrtek zkoušení z Biologie. Tááák mi držte pěsti :P.

Jestli jste toto dočetli na konec tak to opravdu gratuluji, protože takové srajdy co tu někdy píšu, jsou opravdu jenom pro smích, ale každý je nějaký a každý má jiný styl psaní, ale ten můj, to je opravdu asi vrchol všeho zlého.. :DDD (ironie - jak by pravil můj dobrý kamarád ze třídy..)
Ták se s váma dneska loučím a příští článek bude na téma : HORY - 2013 (itálie)DON'T STRESS - někdy to pravdu nejde..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.