Vložit nadpis? :O

26. ledna 2013 v 0:05 | bluestyle
No takže další článek by byl nejspíše na místě.. :D

Takže 1. věc
co jsem chtěla, tak ta biologie nedopadla asi 2x nejlépe, ale doufám, že to bude aspoň 2! Protože nesmím mít 3 trojky na pololetí.. -.-'' :((. To opravdu néééé..

Další věc, co jsme chtěla, je ta, že budu tvořit tu novou rubriku. Bude o tom 'uschlém rozmarýnu'. --> Odkaz TADY.

A poslední věc. Začínám tvořit nějaký nový design. Za 1. tento vypadá divně, teda aspoň mě to tak připadá a za 2. potřebuje to změnu..) (nemyslete si, že toho je můj 1. ten vypadal daleko hůř, ale přece každý někdy začínal, žejo..

A dnešní věc, proč vlastně píšu?

Chtěla jsem se s váma podělit o pár zážitků a dojmů z dnešní jak to říct, konverzace, s jedním kamarádem z Estonska. Zní to zvláštně, přece jenom ta země je daleko, ale znám ho z jedné hry.. (hrála jsem ji před hodně dlouho dobou - Darkorbit - :DDD) a znám ho teda odtudyma. Je to opravdu dobrý kamarád a dá se s ním kecat a psát opravdu o všem, je s ním sranda. :)

Bavili jsme se teda pořádně asi po 2 měsících, jelikož on má taky dívku a je mu 19, tak taky nemá moc čas. A ty konverzace o tom jak se máš a co děláš, v podtstatě není konverzace.. :), takže tak asi.
Témata naší konverzace ani psát nebudu, jelikož bych tu seděla asi do Vánoc, ale naťukli jsme školu, o které jsem se teda nechtěla bavit, tak jsem se třeba bavili o velkých prázdninách a tak různě..)))

Chtěla bych ho někdy opravdu poznat osobně, protože ten člověk co sedí na tvz.''druhém konci světa'' má pro mě opravdu veliký nevím jak to nazvat, je prostě úžasný člověk, který dokáže hodně pomoct a tím je pro mě vyjímečný. Ne každému se takto svěřuju a i když sedí na druhém konci internetu, nevadí mi to. Úžasný kamarád a tečka.


Takže jsem si pořádně ''zainglišovala'' a zopakovala hodně slovíček a věcí na ty hory, jak tam jedu s našima. Počítám s tím, že budu asi muset hodně věcí zařídit, jelikož mamka trošku aniglicky umí, ale má v tom šílený guláš a taťka neumí vůbec. Což je ještě vtipnější když řekne místo ahoj, nashledanou.. :) Ale každý je nějaký.


Ne všichni jsou stejní, tak je berme takové, jací jsou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.