Fotografie - Kečupek♥

20. března 2013 v 15:37 | bluestyle |  Fotografie
Tákže milí zlatí,

ano, dlouho jsem tady nebyla, což mě docela i mrzí.. :(.
Ale ten čas opravdu není, ale už se konečně všechno ustálilo. Jak s tréningama (volejbal), tak i se školou (musím zaklepat, ať to nezakřiknu).

Další věc.
Počasíčko.. Jop, ze dne na den se pořád mění, jednou prší ze sněhem a druhý den je úplně nádherné počasí.. Moje nervy, každopádně doufám, že už takové zůstane a nezmění se až do další zimy! A
ať už je léto! Sluníčko, voda, teplo a především každým milované prázdniny! Ale už se nám ty jarní blíží :).. Už jenoom 7 dní - když neberu dnešek a budou 4 dny konečně zaslouženého volna :)..

Ale nezapomněla jsem na vás.
Mám spousty rozepsaných článků, dokonce i návrhů na články :), takže toho bude doufám dost a bude se vám to líbit.

A ta hlavní věc a zároveň úkol na víkend. - nový DESIGN.
Ano, už mě štve ta modrá je moc chladná a zimní barva, což ''no good for me" - překlad. není dobré pro mě. :D(pro ty kdo neví.
Jaký, to ještě netuším, ale pár námětů by už bylo :).

Další věc s tou Itálií.
Nechám to už ležet stranou, ani se mi moc nechce k tomu vracet, sice to bylo úžasné, ale už to není až tak moc aktuání a tak, takže se na mě nezlobte .. :)

Ale především proč dneska píšu je to, že 'hádaly' jsme se s mojí spolubydlící a já nechtěně šťouchla rukou do lahve s kečupem. a stříklo to na zem a vzniklo pěkné srdíčko.. :) Tak vám ho posílám..

Další obrázek v celém článku.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.