Informace okolo celého blogu + nové téma: Kreslení.

23. března 2013 v 18:30 | bluestyle |  Články
Zdravím,
rozhodla jsem se v několika věcech.
Za A) překopu celé menu a věco okolo toho designu, protože už je to vážně šílenost, skoro se v tom ztrácím.
Za B) konečně už začnu natáčet videa, zatím na to vůbec nedošlo, tak doufám, že už se k tomu konečně dostanu..! (videoodpovědi, recenze..)
A za C) po dlouhé rozhodování (vcelku) jsem konečně usoudila, že když tak ráda kreslím, což je opravdu jednou a za čas, a moje spolubydlící kreslí snad každý den, tak jednou za ten čas bych sem mohla vložit fotografie jak kreslíme obě něco. (co to už je jenom na fantazii a tématu.)
zjistila jsem, že hodně ráda kreslí tužkou a stínuje (přesně jako já), takže nebude moc velký problém, v té formě toho kreslení.
Bude to vypadat nápodobně. Budeme mít nějaký stejný objekt, obrázek nebo téma (zrovna co nás napadne) a to nějakým určitým způsobem zpracujeme. Potom to vyfotím, nebudu to v žádném případě nijak upravovat..! A vložím vám to tady jako obrázky 'společné práce'.
Doufám, že to výjde a bude to fajn...
A poslední věc to je za D) je ta, ohledně článků. Jelikož v úterý a ve čtvrtek mám tréningy, tak to nebudu stíhat. V pátky jezdím domů a potom bych teoreticky mohla natočit nějaké to video. A v pondělky bych psala články. Tzn. že články by byly v pondělí a videa v pátek - v sobotu (co 1 měsíc)..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.