Nekonečně nekonečné..

9. dubna 2013 v 22:36 | bluestyle |  Články
Na tyto 2 dny v týdnu opravdu nezapomenu... -.-''
Fakt..! Grrr.. :(..
No včera bylo 8.4 a bylo pondělí. Ano, ten den všichni přímo milujeme, opravdu se nám chce vstávat, opravdu se nám chce po tom nekonečném víkendu něco učit a dělat... -.-'
Fuj, zrušila bych celou tu poďobanou školu (ještě to píšu v tom lepším slovníku), všechny učitele všechno .. všechno .. a ještě jednou všechno týkající se kolem školy, protože nikdy takové mrhání časem nevrátíme z5.
Včera mě napadlo se nad tím tématem zamyslet a dospěla jsem k názoru, že co je blbé je blbější a co je blbější to je k hovnu .. Takže žádný nový názor jsem nezískala, a už to nehodlám měnit!..
A aby toho nebylo málo, tak po tom úžasném víkendu, jsem se dozvěděla, že v úterý píšem 6 písemek a máme na 7 a ještě 7 hodin.. -.-'. To mě totálně srazilo, protože jsem totálně houby věděla a učit se mi totálně nechtělo, zvlášť, když bylo venku tak krásně a tcheplooo :)... To byla jediná pozitivní věc toho dne.
...více v celém článku..


Dneska?
hahahahahaahah. Nemyslíte si, že je dneska fakt nádherně? .. '''''' Svítí sluníčko, sníh taje..!!!!.. -.-' Neprší!!! ''''
Opravdu pozitivní věci pro tento den, počásí totálně grrrrrr... písemek jak nasráno a do toho všechno se ale přece jenom vyjeví kladná stránka,která mi taky celkem dost našponovala cévu na krku.. Ano! Dočkala jsem se! Bude TÝDEN PRO ZDRAVÍ! No hurá asi po 2 měsících! Oslavujme, veselme se!! ... Ale místo 5-ti dnů jsou jedno dny 3! .. -.-''
''Za co pane bože, zaco! Co jsem ti udělala!!'' .. Taky jsem se to dozvěděla včera a zjistila jsem, že budeme potřebovat vyšší obnos peněz, než já momentálně mám v peněžence, což mě nasralo víc..! .. (facepalm)
Už na to fakt seru, už mě nic nebaví, nemám důvod se ani učit a taky tak vypadají ty známky z ČJ a FYZ.. -.-' (na 3/4 mám krásně vysněnou 4.. -.-' , ale to se nějak zmákne, doufám! ... -.-' Věřím!
A už by mohlo stačit mého spamu a nadávek a všeho takového, protože mi to jenom dělá nervy a pak jsem nervní a nervní a nervní.. -.-'Prostě jsem se potřebovala tvz. vyzpovídat, snad to pochopíte.. A co tele jenom za 2 DNY, co teprve týden?! .. :( .. Uvidíme, jak to všechno dopadne ..

Písnička nálady? Aerosmith - I don't wanna miss a thing
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.