Deníček? :O - 24.5

24. května 2013 v 17:32 | bluestyle
Zdravím drahouši,
včera jsem vám na facebookové stránce (ozdkaz ZDE) slíbila, že dneska to bude zase deníček. Popravdě, každý den se dějí pořád nějaké věci ohledně školy, kamarádů apod.. A mě osobně to třeba baví číst, tak doufám, že vás to baví stejně jako mě .. :D

Co se dělo tak zajímavého?
To, že jsem začala chodit na tréningy, jsem už zmiňovala, ale v žádném případě bych si netroufala říct, že je to teďka taková makačka. Jede se hodně na kondičku, která mi absolutně chyběla. AspoŇ o důvod navíc, proč konečně začít hubnout. Jsem strašná v takových věcech. Něco si řeknu.. např. že budu mít měsíční program, vydrží mi to 2-3 dny a konec,. Víc nedám ani kdyby mi za to měl někdo hlavu řezat. Nejsem schopná.

Teďka se dostávám k horšímu tématu a to ŠKOLA. Grr, jakmile na tuto budovu pomyslím, už se mi hned zvedá žaludek nad tím, že je tam absolutní blázinec. Rozvrh se nám mění neskutečnou rychlostí. Jednu hodinu je na nástěnce něco a za pár minut je tam něco jiného grrr... -.-'

Důkaz :D ..
*červené čtverce jsou pozměněné nebo zrušené hodiny
Více v celém článku.. :)


Takže máte asi představu, jak jsem byla naštvaná, ale každopádně jsem šťastná, že nám odpadly veškeré odpoledka ;) Jsem zvědavá jak to bude příští týden, protože opravdu dostávám depky!
Ale vidím to tak, že budeme mít asi příští týden praxi, což je pro mě nehorázná nuda a nebaví mě to a tak podobně.

Jak jsou na tom známky?
Hahahaha.. No, ještě mám co zpravovat, protože to není podle mých představ. Každopádně ještě budeme mí ředitelské testy, které budou 10-12. června, což je pro mě fakt zázrak, jelikož 13.6 mám jít do té nemocnice jít vyřezávat to znamínko. (mamka nakonec do toho dánska jede až ten další týden) Takže je to cajk. Ale mám z toho neskutečný strach, že to dopane špatně a veškeré úsilí, co jsem teďka měla, abych si zpravila známky by bylo tatam. Takže budu se muset učit v podstatě už teďka a všechno si opakovat. ALe kdybych se to nedozvěděla na intru, tak to nevím do teďka, protože nám nikdo nic ve škole neříkal, přitom už to třeťáci a tak ví .. -.-' Chm ..

Tak jsem si zase postěžovala.. :D Někdo ví, jak to úplně je, takže doufám, že se vám to tak i trochu aspoň líbilo a teším se na zítřejší článek. Bude to překvapení, ale přřidaní na facebookové stránce mají výhodu, uvidí to ještě dnes :)


Otázka: Máte taky na škole ředitelské testy nebo něco podobného?
 


Komentáře

1 Sabča Sabča | Web | 24. května 2013 v 19:06 | Reagovat

zajímavý blog, můžeš se kouknout i na můj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.