Epický den --> 7.5 :D

9. května 2013 v 9:00 | bluestyle |  Články
Dneska je 9.5.. žeby? Určitě.. :D Bože, zase mi jebe. Dneska to bude takové hodně odlehčené téma..
Co jsme vlastně dělala 7.5..? Byla jsem ve škole. Nuda jako pes. Potom jsme šli na nějakou přednášku, ale z tý mám celkem velký ehm.., protože jsem jsi celou prospala, ani nevím kdy jsem usla :D..

Potom? potom jsem šla na intr, s tím, že po obědě zajdu do knihovny, pro knížku, kterou už mám vyhlídlou fakt dlouho (je to 5. díl akademie evernight), ale jakmile jsem šla na stránky knihovny, tak mě ohromila zpráva bijící přímo do očí, že je zavřeno... -.-' Dost mě to s prominutím nasralo, tak jsem se na to vybodla a napsala o sobě snad nekonečnou 'slohovku', kterou najdete, ZDE.

Potom jsem nějak projížděla různé blogy, nebudu konkrétně zmiňovat, protože jich je vcelku dost a v poslední době jsem si zamilovala témata týdne, což jste si mohli všimnout. Mám ráda, když je můžu číst a nejšťatnější jsem, když můžu sama nějaký napsat :)

Jinak ohledně článků.. Budu je psát nejspíš každý den, protože budu mít teďka momentálně moře času, tak by byla škoda ho nějak nevyužít.. :)

Další věc, co jsem chtěla vyzdvihnout. Je návštěvnost blogu.. :) Jo! Jo! Přesáhlo to krásnou 200 :) Děkuji, jste úžasní :)
Ty denní návštěvnosti se také o něco zvedly, za což jsem opravdu ráda:) Děkuji :)


Jako další je tady 1. Darling. Je to blogerka Terr a její blog http://terr-inka.blog.cz/.


Večer jsem se dívala na horror 3:15 zemřeš. Celou noc jsem kvůli tomu nemohla spát, protože jsem sama na pokoji a prostě jsem se šíleně bála! :D .. Ale měla jsem dobrou náladu . :D ¨

Tenhle gif mě absolutně dostal .. :D


 


Komentáře

1 Dája Dája | E-mail | Web | 9. května 2013 v 13:06 | Reagovat

HEZKÝ Čánek ,období kdy mi hrabe taky dobře znám.D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.