Já a můj život.

7. května 2013 v 13:43 | bluestyle |  Články
Zdravím .. :)
Dneska jsem se naostro rozhodla, že prostě napíšu článek o sobě.. Já vím, možná vám to příjde trošku pozdě, ale nebyla jsem asi nějak asi psychicky připravená .. :D Či já vím.. :D Tak se na to asi hned vrhnu, protože by to skončilo zase určitě u jiného konce než bych opravdu chtěla..

Takže jak jste si mohli všimnout již v úvodu (v designu), tak se jmenuju Tereza a je mi 15 let. V červnu mi bude 16,
konkrétně 9. června. Chodím na střední zahradnickou školu v Ostravě a jsem v 1. ročníku.
Mezi moje tvz. nej koníčky patří v první řadě VOLEJBAL! Miluju ten sport. Hraji ho již 6. rokem, takže by mi bylo opravdu škoda se toho jen tak vzdát, ale v poslední době se děje něco, co mi přímo hrozí v očích, že budu muset tento sport ukončit .. Ano, je to zdravotní stav. Jak každý druhý říká, sportem k trvalé invaliditě. A je na tom hodně pravdy. Měla jsem jednu kamarádku, která hrála za Ostravu, měla úraz, byla na několika těžkých operacích a musela skončit :/. Je mi toho i teď líto, protože jsem s ní hrávala, byla opravdu vždycky dobrá :).. Jak jinak, než že se o5 nevěnuju tématu! :D ..
Jako další můj koníček je v zimě lyžování.. Hory, sníh, svah a já.. Úžasný pocit :).
Jako další, to už se nadá brát jako koníček je čtení.. Moje oblíbená kniha/knihy? Asi Akademie evernight. Je to teda zatím dohromady 5 knih, dneska si jdu půjčit ten poslední, konečně! Ale to není jediné. Taky mě hodně zaujala kniha: Hitlerova dcera a jako 3. oblíbenou mám Malé roztomilé lhářky, podle které je zfilmovaný seriál, který vysílala TV stanice BBC. Má to tedy více dílů, ale já četla jenom jeden, který mám i doma, takže jsem ráda :), každopádně určitě někdy dojde na to, že si půjčím ty další díly :) ..
Seriály? Filmy? Noo, jak jsem byla ještě 'špunt' tak jsem se dívala s mamkou na Ordinaci v růžové zahradě a Pojišťovnu štěstí.. No, každopádě to teďka ustalo a nedívám se prakticky na nic, protože času je málo a učení ještě víc. A hohledně těch filmů. Dívám se ráda v podstatě na všechno. Jenom nemám moc v lásce černobílé filmy. Můj další 'odpůrce' je to, že když se dívám na nějaký horror, tak se v žádném případě nesmím dívat sama. Stala se mi jednou taková příhoda, ale o té možná někdy příště :).. Kdy jsem byla naposledy v kině? Bylo to někdy ještě jak byl sníh, myslím že to bylo v únoru.. na filmu Mládeži nepřístupno, což byl fakt dobře divný film, to myslím fakt vážně. :D Každopádně to musíte zkouknout.. :D Kdo viděl, tak mě doufám chápe :D ..
Jako další věc.. Miluju hudbu, což jste si mohli všimout na mých videích. Je to pro mě fakt srdeční záležitost a dost se to na mě někdy podepisuje. Co k tomu víc dodat.. :'))


...Více v čelém článku :)


Jako další je tady intr o kterém bych se taky chtěla tak trchu zmínit. Vlastně nebýt jeho, tak se nedostanu do volejbalu a je to tak trošku i zázrak, že tam jsem. Poznala jsem tady opravdu hodně lidí, za některé jsem nesmírně ráda, za některé míň, ale to už jde stranou.
Škola? Tam je to někdy vzhůru nohama a to doslova. Pořád se nám mění rozvrh, je to ze dne na den, z hodiny na hodinu a už se fakt nemůžu dočkat až budu mít tuto školu za sebou. Teďka mě k tomudle tématu napadlo co mám ráda ze předměty? V poslední době, je to biologie a zaz-ko (základy zahradnictví) a tělocvik, pochopitelně. :D Málo olíbené? Matika a fyzika :D ..
Čase se to všechno třeba zase ustálí.. V podlední době je můj život jako fouknout do peříčka, jednou je nahoře po druhé zase dole. Uvidíme co zařídí čas :)
Jako další moje oblíbená barva a číslo. Barva? Tyrkysová, modrá a sem tam žlutá a červená. Nevím čím je to dané, ale prostě se mi líbí. A číslo? 11. Bylo dané spíš mým dresem ve volejbale a to číslo jsem si oblíbila a přináší mi štěstí.
Líčení? Nějak to nehrotím. Někdy mám chuť jenom na řasenku a někdy si domaluju i linky. Nic složitého :)
Mám doma i andulku :D. Jmenuje se Pepa. :D Jěkdy jí/ mu říkám pepindo, někdy pepane, protože netuším jestli je to holka nebo kluk. Vím, že se to pozná podle barvy ozobí, ale to z toho vyčíst nejde, pořád se jí/mu mění, takže už jsem to vzdala a už to kašlu zkoumat :D ..


Otázka: Máte nějaké další dotazy? Ptejte se v komentářích :)

 


Komentáře

1 Caroline* Caroline* | E-mail | Web | 7. května 2013 v 18:03 | Reagovat

tu písničku miluji :)

2 bluestyle11 bluestyle11 | E-mail | Web | 7. května 2013 v 18:52 | Reagovat

[1]: Je pěkná, taky se mi moc líbí :)

3 Denďa Denďa | Web | 7. května 2013 v 20:01 | Reagovat

volejball mis tačí na těláku jsem na něja antitalent :D,taky jsem knihomol :D

4 Terr Terr | E-mail | Web | 7. května 2013 v 20:39 | Reagovat

zapsala jsem si tě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.