Deníček - Stress..

3. června 2013 v 16:41 | bluestyle |  Články
Zdravím,
dneska to bude zase něco jako deníček, jelikož jsem se v anketě dozvěděla, že se vám to celkem líbí a tak v tom tedy budu pokračovat.. :)

V poslední době jsem nějak nemocná, tak jsem od minulého týdne od středy zůstala doma a ''léčila se''.. No popravdě jsem dělala ročníkovou práci na téma plevely.
Měli jsme od začátku roku zadaný určitý pozemek a o ten jsme měli ''pečovat'', tzn. že jsme tam každý měsíc museli chodit, zapisovat kolik plevele se tam vyskytovalo, apod.. Takže jak to asi dopadlo s tím pozorováním? :D Nechodila jsem tam. Byla jsem tam jenom 2x za celou tu dobu. Poprvé to bylo, když byl úplně začátek roku a podruhé, když jsme tam byli naposledy z celou třídou.
Jsme ve skupině 3, takže je to lepší, ale já si celou tu práci dělám sama, protože s těma dalšíma dvěma se nedá vůbec domluvit a na jediného koho se můžu vůbec v tomhle vůbec spolehnout jsem já sama. Takže teďka si hraju na svém vlastním písečku a v tomhle na každého s prominutím seru.
Ale nejvíc mě dostává to, že někteří jedinci z naší třídy si na mě během celého toho roku, co s nima do té třídy chodím, si na mě ani jedinkrát nevzpomenou, ale když jde do nejhoršího, tak najednou, abych jim pomohla, ale to si teď nevšímám já jich. Jak se říká. Jak ty ke mě, tak já k tobě. A najednou jsou na mě nasraní, protože jim neposkytnu to, co oni chcou nebo potřebujou. Jejich smůla.

..Více v celém článku :)


Ježiš marja, jsem se zase rozepsala.. :D :D :D Jsem zvědavá, kdo to přečte.. :D
Jako další věc, kterou jsem se dneska dozvěděla je to, že jsou tento týden ve středu zkoušky dovednosti, kde budu muset umět kolem 100 rostlin latinsky a poznat. Což asi polovinu už znám, ale to mě nezajímá. Tohle kvantum, kdo se to má sakra pořád učit! Už mě to nebaví! :( ...

Další věc je to, že 17.6 - 19.6 píšeme ředitelské testy. To jsou zase nervy pane bože! Už aspoň vím, co mě teda na ro 2. pololetí čeká, ale i tak se toho bojím. To asi každý, kdo si tohle zažívá, ale nejvíc mě na tom sere to, že nikdo, kdo je teďka v prváku a znám ho, tak nikdo nepíše řediteláky, jenom prostě Terezka musí být originál! Já prostě ráda splynu s davem, ale v tomhle se mi to zkrátka nedaří. To samé, jako když jsme ještě za tento celý školní rok neměli ani jedno jediné ředitelské volno. ANI JEDNO! A každý jak jsou teďka maturity má klidně i týden volno je tak, pro nic za nic. -.-' Jsem doslova nasraná jak špaček.

Ale jsou tady i lepší stránky, které obnáší tento týden.
Třeba to, že mi už konečně přijede miláček z Anglie. Fuj, ten měsíc byl fakt bléé.. Už už, nemůžu se na něho dočkat :).. Jestli to teďka čteš, tak víš jak to je :) :*

Další věc mě celkem nadchla a to, že máme ve čtvrtek na 10 školu, což u mě není absolutně žádný problém, takových dní by mohlo být i víc a vůbec by mi nevadilo, kdyby to tak bylo každý den :33.

Tak jsem se zase ''vyřvala'' a napsala snad všechno, co jsem měla na srdci.. ;)

"Otevři oči, podívej se donitř. Jsi spokojený/á se životem, který žiješ?"
 


Komentáře

1 Peťula** Peťula** | Web | 5. června 2013 v 17:36 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.