Taháky 100x jinak

17. června 2013 v 16:56 | bluestyle |  Články
Asi mě už mrdne ..
Ano, musím se zase učit na ředitelské testy. Připadá mi, že když se něčeho konečně zbaví, tak na mě dolehne dalších 200000 věcí a už se vážně nemůžu dočkat na prázdiny! Teplo voda a hlavně volno! .. Ale teďka tady sedím nad termochemií a stále to nechápu..
Zítra z řediteláků píšu Chemii, ZAM-ko (zahradnická mechanizace) a ČJ. No už se vážně nemůžu dočkat -.-'. Pozítří budu psát ze ZAZ-ka (základy zahradnictví) a ICT (počítače).. No.. a dneska? Biologie a AJ.. Jsem ráda, že aspoň už mám něco za sebou, ale to nejhorší mě ještě čeká :(..
Asi se zachvilku zblázním.


Asi to vypadá na taháky, tak vám o nich napíšu článek, který by se mohl hodit snad každému studentovi :) ..
Jo vím, že je to při písemkách nebezpečí, ale musíte vědět určité způsoby, které jsou osvědčené..
Já osobně používám taháky hodně i na učení a učím se z nich např. ve vlaku nebo autobusu, kde je trošku blbé otevřít bichle nebo sešity. No, jak u kterých žejo.

Nejdůležitéjší je podle mě u taháku místo, kam ho uložíme, tak teďka to bude takové hodně o místech, kam ho umístit.

1)Propiska
Existují na trhu teďka už propisky, které mají v sobě zabudovaný papír a ten si jenom vytáhnete opíšete odpovědi a je to, ale musíte si vyčíhnout dobrou chvíli, ať vás nikdo nevidí.
Hodněkrát jsem to zkoušela a je to na pohodu.

2)Izolepa
Na stůl ve škole si na roh lavice si nalepíte kousek izolepy, ale napřed si na něj napíšete tenkým ''centrákem'' to co potřebujete.

3)Přímo na písemce
Podle mě, je jeden z nejlepších tahák, co může být. Připravíte si svůj papír (dvojlist) a na druhou stranu (tu blíž ke stolu) si napíšete tužkou to, co potřebujete a jen si otáčíte strany. Ale na konci testu si nesmíte zapomenout odtrhnout tu stranu, na kterou jste tahák psali, a kdyby se učitel ptal, co děláš, tak stačí jenom říct, že připravuješ papír na další písemku.

4)Kapesník
Máš rýmu? Výhoda pro tebe. Na kapesníky se dá taky napsat tahák. Stačí napsat tahák na roh kapesníku a v případě nejorším roh ukousnout, polknout. Nic by se ti nemělo stát :)

5)PC
Máte písemku v počítačích? Tak jenom stačí si odpovědi poslat přes Facebook nebo tak podobně. Máte zakázaný internet? Tak si na společném disku (musí to mít každá škola), tak tam si vytvořte složku, vytvořte word a v něm si odpovědi pište :)

Více v celém článku.. :)

6)Úrazy
Stal se ti nějaký úraz s nohou? A máš berle? Super místo nalepit sem tahák z prvního bodu.

7)MP3, MP4
Taky super nápad. Má dlouhé vlasy? Taky úžasný případ. Prostrč si mikinou sluchátko a tím pádem máš možnost si všechno poslechnout, když si to do toho přístroje namluvíš.

8)Mobil
Snad asi každý, kdo ho používá. Nafoť si nějaký text a při písemce měj mobil na lavici a přibližuj si to, všechno jak potřebuješ.

9)Pod písemku
Tenhle typ se mi aky osvědčil, ale je to riskantní. Já si ve wordu napíšu všechno co potřebuju potom si to dám na velikost č.3 nařádkuju ať to není tak široké, vytisknu, přelepím lepící páskou ať tahák nešustí. A dám si to jednoduše pod písemku.

10) Lavice, nejlepší kamarádka
Stačí, když si na lavici, kde budeš mít písemku napíšeš tahák a potom si písemkou zakryješ tahák a pěkně opisuješ..

11) Pouzdo
No, to asi každý nenosí, žejo. Ale někteří jedinci třeba jo. Dopsala vám propiska? Nejlepší nápad tahák použít :)

12) Lenoch
Někdo používá lenoch, pod papír. Není to špatný nápad. :)

13)U holek sukně
Taky dobrá kamarádka, když potřebujete poradit. Nalepte si na nohu tahák a je to :)

14) Kalkulačka
Ten, kdo má vysunovací kalkulačku, tak se dá taky použít tahák :) stačí izolepa :)

15) Papírek mezi nohama
K tomu asi netřeba nic říkat, to zná asi každý .. :D

Písnička dne?

Revolta, jak jinak <3
 


Komentáře

1 Michelle Michelle | Web | 18. června 2013 v 20:57 | Reagovat

Zdravím, rády by jsme vás pozvaly na naše RPG na téma Hunger Games. Můžeš se zde stát splátcem a nebo i kapitolanem. Je to jedině tvoje volna. Budeme rády, pokud se k nám přihlásíš.

Fairytale Team

2 Rob Rob | 8. ledna 2014 v 19:06 | Reagovat

čawko všichni ja používám už nějakou dobu tahákovou propisku a na to nepřijde nikdo vždycky si to jen natisknu a nalepim je to bomba, uz nevim kde sem ji koupil ty stranky zrusili ale kamosi ji kupovali teďka tady tak skuste:

tahakovapropiska.cz

3 adél adél | 13. dubna 2014 v 20:56 | Reagovat

http://nicolefitness.blog.cz/1404/vychytavky   dobrý nápad taky nebo do výstřihu nebo taky náplast

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.