Téma týdne - Kocovina

21. června 2013 v 19:47 | bluestyle |  Témata týdne
Ojojoj..
Další úžasné téma týdne, na které mě napadá vážně hodně. Poslední dobou je to takové nic moc, ale dá se na to něco aspoň trošku normálního napsat.

Víte co mě absolutně doráží? ..
Jak mě bylo 10, tak jsem si musela jít hrát ven, na louku, musela jsem jezdit k babičce na chalupu, pomáhat tam sbírat jabka a PC pro mě nepředstavoval žádnou roli.
V této době děti v 10-ti letech jsou non-stop na PC, div že ještě někteří do té školy chodí a když jdou ven, tak si jdou dát cígo do huby a světe div se - jdou ''chlastat''.

CO to jako je?! .. Pecka, ale to by ani nevadilo, jenže oni jsou natolik chytří, že se vyfotí, dají si nějaké fotky na Facebook a ještě si k tomu napíšou nějaký peckovní ''statusek''. Vážně mě to už u některých případů až dojímá, jak jsou ty dnešní děcka vypatlané.

A někdy to právě jak na tom gifu dopadá.

Více v celém článku.. :)

A co s tím couvisí? ..
Právě naše téma týdne, které si vybrali uživatelé blogu.cz.
Kocovina.
Asi nejhoší věc, co jsem zatím zažila fuj.. :D To nechutné bolení hlavy a žaludek tatam. :D

To by asi mohlo stačit.. :D :D :D Nebudu tady rozepisovat moje unáhlenosti, ale napíšu vám jedno. - tak brzo jak dnešní děcka začínají s alkoholem, tak jsem tak brzo vážně nezačala.


Písnička dne? :)

 


Komentáře

1 Kath♥(Horalka) Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 23. června 2013 v 9:46 | Reagovat

Já jsem poprvé pila ve 14 na čarodějnice. Druhý den mě pořádně bolela hlava! :D Od té doby se hlídám a piju jen tak, aby mi nebylo špatně :) A piju jen na nějakých oslavách, ne při každé příležitosti -_- A kouření? To opravdu neee!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.