Téma týdne trošku jinak :)

15. června 2013 v 19:58 | bluestyle |  Témata týdne
Dneska již podruhé. :)
Jak jste si dneska mohli někteří všimnout na mé facebookové stránce, tak jsem psala, že večer by mohlo být překvapení a já vám ho tedy posílám :)
Teďka to bude úplně něco jiného, což by se vám mohlo líbit. A to, že jak jsem napsala včerejší téma týdne, tak mě oslovil můj milovaný, pro jsem do články nepřipsala ještě něco. Např. že nám na intru odnesli TV za 25 000Kč uprostřed dne a nikdo nic neviděl, nikdo nic neslyšel. No, nemusí to vědět každý, žeano.
Ale navrhla jsem mu, ať napíše nějaký článek a dneska jsem ho dokopala a napsal ho. Čímž jsem hrdá na to, že napíše aspoň nějakou slohovku a čímž si to procvičuje k maturitě :). Ještě jednou Děkuju :)

Ták a tady vám přeposílám celé jeho dílo, doufám, že se bude líbit. Mě se líbí až moc :D.

reading gif photo: Girl reading animated alphabet gif GIRLREADING-1.gif

''More, tak pojďme na to, dyk! :D

Zdravím všechny, kteří našli v sobě tolik odvahy a mají v úmyslu si přečíst tento článek :)
Už podle úvodní věty je jednoznačné téma, o kterém bude tento článek. Ano, je to naše menšinová skupina nepřizpůsobivých občanů - Romů. Většina lidí se na tuto etnickou skupinu dívá "přes prsty", ale je to tak správně?

Musím se přiznat, že já patřím mezi tu většinu lidí, kteří je moc nemají rádi, ačkoli konkrétně mi prozatím nic neudělali. Asi si teď myslíte, že jsem akorát rasista, který je nesnáší jen kvůli barvě pleti, ale není to tak. Nemám je rád, nebo vlastně dokonce nesnáším je, za jejich chování. A když se tak nad tím zamyslíte, myslím, že mi dáte za pravdu.

Jen si vzpomeňte na incident, který se nedávno stal v Duchcově. Pět romských občanů tohoto města napadlo manželský pár, který s nimi neměl nic společného, ani jim předtím nic neudělali (to mi připomíná "cikánskou férovku" = Kolik ti je? … Dvacet … Tak nás je taky dvacet :D … ale v tomto případě to moc směšné nebylo). Nejhůř na tom skončila žena napadeného manželského páru, která byla několikrát sražena na zem třemi romskými ženami, brutálně bita a taky utrpěla dost kopanců. Muž napadeného páru byl doslova zmlácen poměrně velkou větví, kterou si naši černí spoluobčané donesli. Z toho lze usoudit, že celý incident byl úmyslný a předem plánovaný - žádná nešťastná náhoda, jak jeden z nich pronesl. (By the way: Jeden z těch Romů má teprve 16 let a už čeká dítě s nějakou přítelkyní, nebo sestřenicí nebo možná bratrancem, já se v nich moc nevyznám :D )

...Více v celém článku :)


Manželský pár má malé děti (nevím teď přesně kolik, ale jedno určitě) a nedovedu si představit, jak by dopadly, kdyby to rodiče nepřežili. Matka dětí skončila v nemocnici s těžkými pohmoždinami. Myslím, že měli velké štěstí, že to relativně ve zdraví přežili.

Pro ty co už zapomněli: Odkaz ZDE. :)

Na druhou stranu je celkem možné, že jim by to ani nevadilo, protože oni to s těmi dětmi mají trochu jinak než my. Každá rodina má 6-8 dětí a slouží jim jako zdroj příjmu. Mají je jen kvůli penězům (proto taky nikdy nevíte, kdo je vlastně otcem a matkou toho dítěte :D dneska to dělá matka se synem, zítra otec s dcerou a pozítří bratr se sestrou :D asi proto jsou tak tupí :D nejspíš už moc degenerovaní :D kdyby si psali rodokmen, tak je více propletený než plnovous Usama Bin Ladina :D ale jim je to asi jedno, hlavně, že z toho nějaká ta koruna padne :D). Dostávají sociální dávky a přídavky na děti (které jsou přímo úměrně závislé na počtu dětí) a ještě se cítí diskriminovaní, což mě vždycky strašně rozesměje, když nějaký cikán tímto argumentuje :D … navíc, oni to používají úplně na všechno :D Jo a abych nezapomněl, jejich velmi oblíbená výhružka "Co ty do mě, když já do tebe nic?!" :D a nebo "ne*er nebo ti podpálím barák" :D

Hlavně, že kradou svodidla z krajnic na silnicích a odnášejí je do sběru starého železa. Nebo nikdy nezapomenu na to, jak u nás brali kanálové poklopy a mřížky :D:D:D to byl pohled :D dva cikáni přijeli autem, zastavili u autobusové zastávky a už sbírali kanály a házeli do auta :D:D A nebo když si ve svém domě rozkrádají topení, vodovodní trubky a kanalizaci a potom řvou, že jim to někdo vzal a chtějí to zaplatit od pojišťovny :D Teď jsem si ještě vzpomněl, jak si jedna rodinka rozkradla nosníky z domu, kde bydleli v podnájmu a poté, co jim na hlavu spadla celá střecha, žalovali majitele, že to zavinil on a chtěli z něj vysoudit odškodné :D To je už fakt moc :D

Někteří vypadají, že jsou slušní a mají snahu získat práci, tak začínají dělat veřejně prospěšné práce (zametání ulic a nebo kopání kanálů), ale to je zase jen a pouze pro to, aby si mohli z "práce" odnést krumpáče a lopaty, aby měli co odnést do sběru železa :D No, mám ještě hodně zážitků s nimi, ale myslím, že už je to dost velká slohovka, takže co se týče cikánů - No comment! :D radši :P

A co vy? Jaký je váš názor na ty naše "more dyk"? :D''

Takže to je jeho úžasná úvaha, která se mi vážně líbí, nevím jak to, ale má to něco do sebe :) Jestli máte stejný nebo podobný názor nebo i kdyby se vám to nelíbilo, pište do komentářů svoje názory :)
 


Komentáře

1 Kath♥(Horalka) Kath♥(Horalka) | E-mail | Web | 16. června 2013 v 11:15 | Reagovat

Mám stejný názor jako tvůj miláček :)

2 BadGirl BadGirl | E-mail | Web | 16. června 2013 v 19:46 | Reagovat

Já ty svině tmavý nesnáším... tohle nejsou lidi, to jsou zvířata... myslí si že jsou pány světa a naše vláda není asi při smyslech, když jim dávají takových peněz... a čechům, kteří by chtěli pracovat, ale nemůžu žádnou najít nedají ani korunu... neříkám že všichni cigání jsou takový... ale to je jen pár vyjímek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.