Že by se už konečně začalo dařit? :3

24. června 2013 v 16:08 | bluestyle |  Články
Zdravím broučci :)

koukala jsem na návštěvnost a vážně nemůžu věřit vlastním očím! ..
Jste absloutně úžasní! Už to přesáhlo 1000 návštěv na tomto blogu, čímž vám za to chci opravdu poděkovat. Nikdy bych něvěřila, že něco takového tady někdy bude..
Rozhodla jsem se, že o prázdinách, tj. příští týden začnu sbírat affska a budu se o blog více a do hloubky zaobírat, začnu mít více času na blog, na focení apod... Takže to znamená nové články a taky fotky.
Budu zpravovat design a celou stránku celkově překopu.. :) Už se nemůžu dočkat na ten výsledek.. :) Blíží se léto, ale zase začíná pršet a začínají hlásit povodně, ale tentokrát ne v Čechách, ale na Moravě :(.. No, nesmí nic být, nesmí už spadnout ani kapička ..!

Zítra už jdu v podstatě naposledy do školy a měli bychom ve škole mít Eko-den. Čímž doufám, že vzniknou dobré fotky.. :) No, takže uvidíme co z toho vzejde.. :PP

Dneska jsme byli na exkurzi v různých zahradnických firmách, z čehož mám nějaké fotky, ale o tom bude článek plný fotek a poznatků a podobných věcí, které budu připisovat do mé konečné fáze zápisu do sešitu exkurzí.. Máte se na co těšit :)

..Více v celém článku :)


A dneska to nejdůležitěší!.. MATIKA. Ráno kolem mě prošel učitel z matematiky a říkal mi, že se uvidíme v srpnu a já jsem nějak neodporovala. Pak odešel a já z toho byla taková zkleslá. Ale jak jsem se vrátila z exkurze, což bylo kolem 15:00, tak ba ně čekalo asi 5 smsek, dneska jsem vážně telekomunikační linka, tak na mě čekala i smska od učitele matiky. Z jeho osobního čísla, což mě překvapilo a v té mi napsal, že mám zítra přijít na 7, že je tady možnost si napsat čtvrtletku, která mi chyběla a díky které jsem měla na bakalářích neklasifikovaná. Ani nevíte jakou mi to udělalo radost!.. Úplně jsem si oddychla, že nepůjdu někam do školy už v srpnu a nemusím se strachovat a bát. Dlaší 2 spolužačky, které to neměly dopsané, tak jim to taky řekl, čímž se osvědčilo, že je to pravda.. :) Jsem úplně ráda, ani nevíte jak.

Tímto taky doufám, že to aspoň na chvíli to štěstí zůstane štěstím a zítra mi držte pěsti u té čtvrtletky, potřebuju získat nejhůře za 2 :)..

Tákže se jdu ještě učit bobci :P..
 


Komentáře

1 Mambiee Mambiee | Web | 24. června 2013 v 16:37 | Reagovat

Gratuluji k první 1000 :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.