30 denní projekt - 4. den

19. srpna 2013 v 19:23 | bluestyle |  30 denni projekt
Čauko bobani :3
jo, vím, dlouho jsem nepsala, jelikož nebyl vážně čas, prázdniny v plném proudu a mě nezbývá nic jiného, než si je pořádně užívat. Jo, byla jsem na dalšího hodně místech a vážně už musím začít přidávat nějaké ty fotky, protože se to kupí a kupí a mě se dosud vážně a opravdu nechtělo. Příští (jakože tento týden 19.-25.8) jsem doma, čehož si vážím, tak si musím dopsat sešity do praxe a jet je před tréningem odevzdat. No, doufám, že mi to výjde a stihnu tooo :). Další věc je ta, že jsem teďka od čtvrtku do dneška byla na soustředění v Dolních Studánkách (kousek od Zábřehu na Moravě). Byli jsme tam na soustředění a byl tam o víkendu turnaj, na kterém jsme skončili 5. z devíti, což je teda hodně slabý výsledek, ale časem se to doufám spraví.. :) Musí! ..
Ale jako vždy jsem se opět zakecala a dneska jsemn se rozhodla, že napíšu další 30 denní projekt s názvem:

Tvůj názor na náboženství (4.den)

Názor na náboženství? .. Předem chci abyste věděli, že já nejsem nějaký křesťan nebo tak podobně, takže tak.. Já osobně znám vážně hodně lidí, kteří jsou vyloženě křesťani a jsou úplně v pohodě, ale ne všichni. Jelikož někteří to berou vážně až moc přísně a všechny ty jejich na slovo dodržují, čtou bible a tak podobně, čehož mi někdy je líto toho chování, ale co s tím dá dělat. Neodsuzuji to! To v žádném případě! Jenom je mi některých lidí, kteří to berou příliš důsledně. A zvlášť je mi líto těch, kteří si to náboženství nevybrali svou vlastní vůlí. Znám i takové případy.. Nechci to teď brát z té horší stránky tak to vezmu i z té dobré, a to vám popíšu jednu slečnu, která je křesťanka a dokáže si užívat života tak, že to na ní nikdo nepozná, když jí ten dotyčný nezná pořádně.
Dejme tomu, že se jmenuje Lucka (není to její pravé jméno). Seznámila jsem se s ní ve sboru, kde jsem chodila od mých 5 let a ona se přihlásila a sbormistr je přijal. Nikoho tam nevzala, ale postupně tam začala poznávat všechny až jsem se s ní seznámila i já. Byla to slečna se smyslem pro humor, věděla že někteří jedinci tamn, jsou poněkud bouřlivějšího charakteru a nedovolila si k nim nic jiného, než jít pokecat.. Blížilo se soustředění v Chorvatsku a ona jakoby nic se nedělo. Těšila se tam úplně moc, ale nevnímala, jakoby šel čas. Ona žila jenom a jenom přítomností. Užívala si každého okamžiku, který byl pro ni vzácný.. Byl den příjezdu do Chorvatska a zároveň to bylo ráno. A tím pádem i nějaká ta bohoslužba v místním kostele. Nějací vedoucí tam šli s pár dalšími a ona šla snimi. Hned nám to docvaklo. Nikdo, přísahám nikdo tomu nechtěl věřit. Nikdo by to do ní neřekl. Sem tam jí nějaké to sprosté slovo uteklo a chovala se opravdu podobně jako všichni normální, ale to nás vážně dostalo. Jiní ostatní by se zachovali v určitých situacích úplně jinak než ona. Byla opravdu úžasná. V dnešní době se občas stýkáváme a zajdem ven za dalšíma a je nám fajn....
To, že někdo v něco věří neznamená, že má být nějakým způsobem odsuzován. Každý věří v něco jiného. Je to úplně to stejné, jako někteří věřili na konec světa 2012. To je stejná písnička. Ne všichni jsou stejní.. Každý máme něco do sebe a to nám nikdo nevezme, byť by se snažil sebevíc.

Možná si těďka řeknete v co věřím já.
Já věřím, že my jako lidi, nejsme ve vesmíru sami. Možná vám to teďka příjde jako: ''Ta holka si ze mě snad dělá prdel?!", ale opak je pravdou. Ne, z nikoho si nedělám prdel a odsuzujte mě za to jak chcete. Moje rozhodnutí už padlo a nikdo opravdu nikdo ho nezmění..
Existuje o tom hodně dokumentů, kterté jsou přístupné na youtube. Věřím, že existuje oblast 51(Area 51), kde se zkoumají různé věci ohledně nadpozemských plavidel atp.. Pokud vás to zajímá, tak vám tady nalinkuju dokument o tom a můžete posoudit sami.. :)

Zajímá mě, v co vy věříte..?

A tady ten slibovaný dokument.
 


Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 20. srpna 2013 v 13:00 | Reagovat

ja krestanov ani inych veriacich neodsudzujem, ale je pravda, ze nepoznam nikoho, kto by bol nejakym velkym krestanom, ze by sa vsetkym riadil a tak podobne. neviem nakolko su veriaci ti moji spoluziaci a spoluziacky, ktori chodili na nabozenstvo, ale vsetko su to uplne normalni ludia, na ktorych podla mna ani nevidno, ze by boli krestania, pretoze nemam pocit, ze by riadili nejakymi prisnymi krestanskymi pravidlami.
ja osobne ani neviem comu verim, krestanka urcite nie som a ani v ine nabozenstva neverim. a nad mimozemskymi existenciami radsej ani nerozmyslam, pretoze sa toho zacnem bat a to naozaj nechcem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.