Škola? Intr? Noví lidé? :O Jen to NE!

31. srpna 2013 v 8:54 | bluestyle |  Články
Tákže čáuko .. :P

jelikož už vážně zbývá jen pár dní do školy a jak tak vidím, tak všem se ohromně chce, ale někdo má i jiné trouble.. A to, že jde do prváku na školu a co teď?.. Noví lidé, nová škola, nové prostředí a někdo taky bude na internátu stejně jako já, takže vám teďka chci popsat, jaké to u mě všechno bylo a jak to probíhalo a třeba popíšu i mé pocity či dojmy z toho celého traumatu... :D

Takže, minulý rok se šlo do školy 3.9, tzn, že jsem už v neděli 2.9 musela jet poprvý na intr. Teda poprvý to nebylo, protože jsem se tam už jednou předtím byla už podívat.. První dojmy z intru nebyly nějak kladné, protože mi přišlo, že to bude nějaká díra a že tam "zkejsnu" 4 roky, to nebyla taky super vyhlídka, takže první dojmy nic moc.. Potom se to nějak uklidnilo, vzali mě na školu, tak jsem se tam přihlásila - vzali mě, a tak jsem tam toho druhého srpna jela.

Nejprve jsem tam jela s mamkou, protože jsem měla i celkem dost věcí - oblečení, nový sešity a pár dalších kravinek.. Ale bylo toho opravdu hodně.. :D Tak jsem tam vešla, rozklepané kolena, absolutně jsem nevěděla, kde mám jít, ale kolem šla vychovatelka a ta mě navedla do vychovatelny, kde si poznačila, že jsem přijela. Něco jsem jí podepsala, odevzdala nějaké potřebné papíry o bezifekčnosti atd..

Pak mě navedla, kde mám pokoj.. Zároveň mi dala klíček, protože v něm ještě nikdo z mých budoucích spolubydlících nebyl, což jsem vzala za vhodné a tím jsem si vybrala i místo, kde ten čas budu trávit, tak jsem si vybrala postel i stůl blízko okna..

Než jsem vůbec do toho pokoje vešla, tak mě na krčku - to je společenská místnost (spojuje 2 budovy) zastavila jedna třeťačka - Janča. Začala si semnou povídat a bavit, představily jsme se a bylo to fajn, nakonec jsem odešla do toho pokoje. Vybalila jsem si jen pár důležitých věcí a šla zpátky za mamkou. Byly jsme ještě venku a pak jsem šla zpátky na intr.

Shodou okolností na schodech byla jedna slečna, Magda, se kterou jsem se seznámila na přípravách k přijímačkám a taky jsem zjistila že je semnou na pokoji, což jsem byla vážně hodně ráda. Úplná mega radost..
Asi za hodinu přišla i 2. spolubydlící - Lucka a byla tam se svojí mamkou, tak to bylo takové zvláštní :D Všichni byli takoví stydlíví :D.. Pak přišla jedna třeťačka, že nás provede po intru, protože jsme nevěděly ani kde jsou sprchy nebo záchody.. :D Tak nás provedla po celým intru a bylo fajně.. Potom už byla večerka, tak jsme šli spát.
NO ty koki.. :D Zase jsem se rozepsala.. -.-' :D

image
..Co se dělo ve škole najdete v celém článku :)


Druhý den to bylo vážně "o hubu" protože jsme měli jít na snídani, ale tu snídani nám nedali bez stravenek ,tak jsme museli hledat kancelář vedoucí školní jídelny. Ta nám je teda dala a šly jsme. Najedly jsme se a šly se připravovat na 1. školní den. To bylo něco.. :D Každý se absolutně fintil :D To byl masakr.. :D Na to nezapomenu..

Jeli jsme autobusem do školy, společně s nějakýma třeťákama a dopravili jsme se tam, vešli do školy a takovej booom .. :D Sedli jsme si do auly, kde je jídelna a čekali, než si nás vezmou učitelé. Ten den jsem se až dozvěděla, že je nás ve třídě 34, což teda pro mě byl další takový šok, protože jsem byla zvyklá na max. 20 lidí a teďka skoro 35.. :D To bylo váážně taky něco.. Tak přišla učitelka, sedli jsme si do lavic a říkala nám co budem dělat celý týden - jak to bude probíhat, atd.. Potom jsme hráli pár her na poznávání lidí a to bylo za ten den všechno, takže jsme nic nepotřebovali, možná jenom nějakej sešitek na poznámky či tak něco..

Pak jsme přišli na intr a vychovatelka už ve dveřích, že bude schůzka.. Tak po nějaké době byla ta schůzka, kde nás přivítala a zase četla nějaké řády a takové nic moc věci... a pak bylo už volno, pak jsme se postupně seznamovali a bylo to v pohodě.. :D

Myslím, že to z vás asi nikdo nebude číst, ale pokud se najde nějaký odvážlivec, tak mu úspěně gratuluju, že to zvládl .. :D

Hlavně se nebojte.. Všechno bude v klidu .. :)!
Držím vám pěsti :) :*!
 


Komentáře

1 ruthi. ruthi. | Web | 31. srpna 2013 v 9:10 | Reagovat

jo, taky moje první dojmy z intru, bylo to docela zajímavé, a jelikož jsem stydlivý člověk, tak trochu traumatizující, ale zvládla jsem to. moje spolubydlící byly docela fajn, jedna byla moje budoucí spolužačka a druhá o 3 roky výš, ale sedly jsme si docela v pohodě! :D během těch čtyř let jsem toho prostřídala hodně, ale to nevadí ^^ poznala jsem spoustu fajn lidí. teď  ještě dva roky, se ségrou, na jiným intru, no jsem zvědavá jaké to bude. mám trochu strach, ale to zvládnem, už jsem velká holka :D jo, já jsem se do školy nemalovala, přeci jenom "8" třída nebyla tak moc v kurzu pro nějaký extra zmalovaný dojem :D

2 bluestyle11 bluestyle11 | E-mail | Web | 31. srpna 2013 v 12:42 | Reagovat

[1]: :D jsme asi stejného charakteru :D, ale se ségrou to už bude fajn, není to nikdo neznámý a víš snad co od ní čekat :))

3 Džejní Džejní | Web | 1. září 2013 v 10:12 | Reagovat

ja som na osemrocnom gymnaziu, takze intrak som zatial nezazila a ak pojdem na vysku do Bratislavy, tak intrak zrejme ani nikdy nezazijem :D ale viem, ze ja by som sa urcite bala noveho prostredia, ako uz u mna byva zvykom. ale na druhu stranu by som bola mozno trochu rada, ze byvam so spoluziackami a mohli by sme sa spolu bavit a nesedela by som stale iba pri pocitaci ako tu doma :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.