Téma týdne - Bezdomovci

30. srpna 2013 v 9:03 | bluestyle |  Témata týdne
Opět zdravím.. :)

Tentokrát, je tady další týden a s ním přichází i téma týdne, které si blogeři zvolili - Bezdomovci.
Co poprvé uslyším toto slovo, tak už se mi vybaví zapáchající, špinaví, ušmudlaní a nevychovaní.. - Ale ne všichni takoví jsou!.. Od malička už jsem je potkávala na každém rohu a byly to teda smutnější zážitky z mého života.. Je to něco, co se už nedá asi popsat ani slovy ani písmeny, prostě to nelze.
Teďka nedávno bylo to asi před 2-ma týdny a sousedka hledala nějakého chlapa, ale ne normálně třeba na internetu, ale vzala do ruky noviny Zikado (snad to všichni znáte) a volala na nějaký inzerát a sešla se s nějakým cizím chlapem, ale ne, že by se s ním sešla někde venku, ale přímo u ní doma.. To mě dokáže úplně rozesmát, protože čím je starší, tím je blbší.. A ten stejný den, večer, přišel opilý před její dveře a začal do nich mlátit a vyhrožovat a bůh ví co všechno, takže bylo zase vzrůšo..

A s čím toto vlastně souvisí? S ním byla i jedna bezdomovkyně a ta už je bez domu opravdu hodně dlouho a zná ji snad každý v našem městě a skoro každý ji má rád.. Nějak nechápu z jakého důvodu, ale lidé si ji oblíbili ..
Více v celém článku.. :)"Nechtěj být člověkem, který je úspěšný, ale člověkem, který za něco stojí."
Albert Einstein

Jak praví citát, tak s tím můžu jen a jen souhlasit, protože úspěšných a vystudovaných lidí je opravdu hodně, ale těch co nestají za bobka je opravdu málo a tím ta společnost jde právě do něčího zadku .. Na což nakonec doplatí i ti lidé, kteří za něco stojí...

 


Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 30. srpna 2013 v 11:27 | Reagovat

ja sa velmi nemam ako k tejto teme vyjadrovat... na ulici bezdomovcov stretavam velmi casto a niekedy mi je to naozaj luto.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.