30 denní projekt - 8. den

14. září 2013 v 15:10 | bluestyle |  30 denni projekt
Čauko bobani :*
dneska to bude takové pisací a ták, ale nejdříve bych vás chtěla poprosit o jednu věc.
Moje kamarádka, Simča, má na facebooku v sotěži vloženou fotku, na které má fakt hodně liků a potřebuje na 1. místo sehnat kolem 40 dalších, tak jestli byste jí nepomohli. Moc bych vám byla vděčná :)

Předem děkuju za lajky :) :**

Zároveň bych chtěla ještě upozornit, že pokud mi to výjde, tak vám natočím to 1. video! CHci se váš ještě zeptat, na jaké téma by se vám to třeba líbilo. Pokud máte nějaký nápad, můžete ho napsat do komentářů. Pokud ne, tak vyberu sama :P

A dnešní téma následuje..!

8. den - chvíle, kdy ses cítil/a nejspokojenější se svým životem

Byl to den, kdy jsem byla zároveň nejspokojenější a zároveň nejsmutnější, protože to byl den, na který se nezapomíná. Byl to den, kdy jsem odcházela po devíti letech ze své základní školy. Byl to den vysvědčení z 9. třídy.
Strašně moc jsem si uvědomovala, jak mi to někdy šlo, nešlo. Jak jsem si s některými moc nerozumněla a někdy přímo naopak. Takové ty stavy, kdy jsem nevěděla, co mám dřívě dělat. A všechny ty vzpomínky v jeden den a jednu minutu a další minuta byla o něčem jiném, tak to byl můj nejspokojenější pocit.
Ale takových pocitů bylo daleko více. Například když mě přijali na střední, tak jsem se i štěstím rozbrečela a brečela jsem jako malá. Na ten okamžik nezapomenu, každopádně teďka lituju, že jsem do té budovy kdy vstoupila, ale to je na dalších pár témat.
Další, co si vzpomínám, tak to bylo když jsme jeli na 1. dovolenou do Turecka. Taky jsem štěstím plakala, jelikož mi byl asi kolem 6-ti let. Nesmírně jsem se tam těšila! Potkala jsem tam jednu kamarádku, se kterou mám kontakt doteď a vycházíme spolu jako sestry :'). Sice bydlí v Brně, ale dálka je nám jedno!

A těch chvílí je opravdu požehnaně a byla bych tady asi do rána, než bych je vyjmenovala a popsala všechny, ale jen jedna jediná věc mě dělá nejvíce šťastnou. Miláček. A za to mu nesmírně děkuju :*

 


Komentáře

1 Džejní Džejní | Web | 14. září 2013 v 17:23 | Reagovat

fotku som lajkla, prajem nech kamoska vyhra :)
napad na temu tvojho prveho videa nemam, ale tesim sa nan a verim, ze urcite vymyslis nieco originalne ;)
ja ani neviem kedy som sa citila najspokojnejsia so svojim zivotom, zatial mam pocit, ze som toho vela nedosiahla...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.