Trop, trop

31. prosince 2013 v 14:24 | bluestyle |  Články
Čauko po měsíci a půl? :O Nevěřím, že je to tak dlouho..!
Neměla jsem chuť psát, napíšu to na rovinu. Prostě to nějak přešlo. Ale teďka to snad zase přišlo a chystám hodně. Nebudu vám to tady jmenovat, ale je toho celkem dost. Prvně chci říct, že povídky už asi nejspíš zruším. Na 1. není na to tolik času, jako byl dříve. Vím, že se vám to děsně líbilo, ale prostě se to všechno nějak mění a mění a mění. Však budou možná i lepší věci. Ale blog chci zanechat autorký minimálně z 80%, takže se nemisíte bát na zaměření blogu. To zůstane při starém. Bude na 100000% nová grafika. Za ten měsíc jsem celkem dost pokročila. Ačkoli se to nezdá, tak i za takovou krátkou dobu se dá hodně naučit a dost jsem se toho zase naučila, jak z videí na youtube, tak i od jednoho kamaráda. (= Díky Viktore :P)
Co dál? Dál se nám blíží nový rok, huh, už to bude 2014. Jak se na něj těšíte? Já celkem hodně. Bude whish-list, co bych za ten celý rok chtěla jaksi stihnout, nebo moje další přání. Budete ho slavit někde na chatě nebo venku, nebo doma? Já jdu večer nachvilku ven a pak zase domůů :P > měla jsem jet na chatu, jenže to nějak nevyšlo ://
Zároveň už je i po Vánocích a já si připadám nějaká, že jsem něco zameškala. Nevím co. Fakt nějak netuším.. měla jsem v plánu tolik věcí, ale moc z nich nevyšlo, takže asi nějak přestávám plánovat a až ta chvíle nastane, tak to aspoň bude překvapení. Snad to bude lepší než plánovat a když se na to člověk nejvíce těší, tak to prostě neklapne.. Nejhorší pocit.

Tududút. Chybí mi léto. Ani nevím, jak se tomuhle ročnímu období říká. Nevím jestli jaro. Podzim. (=takhle pozdim rozhodně nevypadá) a zima už to taky není. Vánoce na blátě. To by šlo .. -_- naposledy byly Vánoce se sněhem v roce 2007. Což je celkem i minulost. Pamatuju si, jak jsem ještě chodila na kopec se bobovat a jak jsem chodila bruslit na rybník. -_- Kde jsou ty časy božeeeeeee.
Take Picture

Ona je v tom klipu úplně krásná... :O L.
 


Komentáře

1 Kenzi Kenzi | E-mail | Web | 2. ledna 2014 v 12:53 | Reagovat

No to je dost že si se objevila! :D Jsem si říkala, co stebou asi je.
Říkáš že budeš víc přidávat,! :) Ok už se těším :)
Já léto nerada.. Je na mě moc teplo :D Jsem zimní bytost, ale tahle zime? Jestli se tomu dá vůbec říkat zima... -_-

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.